loading image

O klube

X

Vitajte v CALABRIA CLUBE

CALABRIA CLUB – Novootvorený štýlový tanečný klub v Petržalke na „ okraji Starého mesta“ za Starým mostom pri TPD ponúka svojím návštevníkom príjemné posedenie v pohodlných kožených boxoch a na kožených stoličkách. Calabria club očarí návštevníkov svojim dizajnom a útulným interiérom v žiarivých farbách s dvoma presklenými LED barmi meniacimi farbu a palmami, pripomínajúcimi rekreačné letovisko CALABRIA v Taliansku . Svojou kapacitou 250 ľudí, kde sa 100 z nich pohodlne usadí v príjemnom prostredí s letnou atmosférou počas celého roka, je ideálnym priestorom na konanie nekonečných párty a firemných večierkov. Disponuje radom technických zariadení ( 1 x projektor, 5 x LCD televízor, rotačné hlavy, skenery, svetelné parky, ozvučenie, odposluch, mikrofóny, prehrávače s mixpultom a pódium ) čím šetrí finančné prostriedky klientov pri realizácii kultúrnych podujatí, či seminárov.

CALABRIA CLUB ponúka pre svojich klientov komplexné služby pri príprave firemných podujatí ( zabezpečenie techniky, cateringu, programu, organizáciu podujatia, medializáciu, grafické spracovanie podkladov a ich tlač ) a to bez poplatkov v prípade ich konania v Calabria clube spojením s produkčnou agentúrou PK Production s.r.o.

Čo Vám ponúkamé?

X

 
offer

Pravidelné akcie

Calabria Club organizuje pravidelné piatkové FUNKY PARTY a sobotné Oldies Video Disco Live. Príďte si užiť nezabudnuteľnú párty do nášho clubu. Calabria Club je miesto kde sa zabavíte! Party club for party people.

offer

Oslavu narodenín

Oslavujete narodeniny? Rezervujeme Vám box, vyzdobíme Vám ho, a ešte k tomu dostanete flašu sektu ZADARMO!

offer

Súkromné párty

Plánujete súkromnu akciu ? Calabria Club je správny priestor pre Vašu párty.

offer

Firemné večierky

Plánujete organizáciu firemného večierku, vianočnej party, či prezentácie pre Vašich klientov, prípadne spoločnosti z Vášho portfólia? Váš klient od nás dostane bezplatne priestor s kompletným technickým vybavením !

offer

Rozlúčky so slobodou

Oslávte rozlúčku so slobodou vo veľkom štýle ! Zabezpečíme Vám program na mieru.

offer

Prenájom priestorov

Exkluzívne priestory pre cca 250 až 300 ľudí, bezproblémové parkovanie pre cca 100 áut priamo pred podnikom, profesionálna svetelná a zvuková technika.