Calabria Club

CALABRIA CLUB – Novootvorený štýlový tanečný klub v Petržalke na „ okraji Starého mesta“ za Starým mostom pri TPD ponúka svojím návštevníkom príjemné posedenie v pohodlných kožených boxoch a na kožených stoličkách. Calabria club očarí návštevníkov svojim dizajnom a útulným interiérom v žiarivých farbách s dvoma presklenými LED barmi meniacimi farbu a palmami, pripomínajúcimi rekreačné letovisko CALABRIA v Taliansku . Svojou kapacitou 250 ľudí, kde sa 100 z nich pohodlne usadí v príjemnom prostredí s letnou atmosférou počas celého roka, je ideálnym priestorom na konanie nekonečných párty a firemných večierkov. Disponuje radom technických zariadení ( 1 x projektor, 5 x LCD televízor, rotačné hlavy, skenery, svetelné parky, ozvučenie, odposluch, mikrofóny, prehrávače s mixpultom a pódium ) čím šetrí finančné prostriedky klientov pri realizácii kultúrnych podujatí, či seminárov.

Služby

X

Oslavy narodenín

Oslávte svoje narodeniny v Calabria Clube! Vyzdobíme Vám stôl, pripravíme posedenie a ako bonus dostanete flašu sektu zadarmo !

Nočný klub

Príjemne miesto na zábavu, posedenie a párty! Každý piatok tu môžete zažiť Funky Párty a kažú sobotu Oldies Video Disco Life !

Firemné akcie

Ponúkame Vám prenájom priestorov pre Vašu firemnú akciu, večierok, stužkovú, privátnu oslavu narodenín a iné firemné a uzavreté udalosti.

Fotogaléria

X